RXR-YC25000BD Patlamaya dayanıklı yangın söndürme duman tahliye ve keşif robotu
Kısa Açıklama:
Ürün Detayı
Ürün Etiketleri
Ürün genel bakışı
Uygulama kapsamı
Büyük Petrol ve Kimya İşletmelerinde Yangın Kurtarma
Duman, zehirli ve zararlı gazların bulunduğu ortamda kurtarma çalışmaları
Yangınla mücadele ve can kaybı riski yüksek ortamlara yakın personel ihtiyacı bulunmaktadır.
Ürün özellikleri
1.★ Sigara Kullanımı
2. Zehirli ve zararlı gazların tespiti ★
8 gaz ve 2 çevresel parametre
3.★ Çekiş gücü: N 6500
4.★ Robot Ağı Bulut Platformuna Erişim
Başlıca teknik göstergeler
4.1 Robotlar:
1.Adı: Yangın dumanı algılama robotu
2. Model: RXR-YC25000BD
7. Güç: Elektrikli, üçlü lityum pil
8. Boyut: uzunluk 1964 mm × genişlik 1298 mm × yükseklik 1543 mm (Bu parametre, Ulusal Yangın Ekipmanları Kalite Denetim ve Muayene Merkezi'nin denetim raporuyla uyumludur)
9. Direksiyon çapı: 2130 mm (Bu parametre, Ulusal Yangın Ekipmanları Kalite Denetim ve Muayene Merkezi (CNPC) denetim raporuyla uyumludur.)
10. Ağırlık :≤ 870 kg
12.★ Sürükleme mesafesi: ≥100 m (iki adet DN80 tam su geçirmez kayışı sürükleyerek)
13. Yürüme hızı: 0~1,36 m/s, Uzaktan kumanda ile kademesiz hız değişimi
16. Tavan yüksekliği: ≥250 mm (Bu parametre, Ulusal Yangın Ekipmanları Kalite Denetim ve Muayene Merkezi'nin denetim raporuyla uyumludur)
17.★ Yerden yükseklik: 194 mm (Bu parametre, Ulusal Yangın Ekipmanları Kalite Denetim ve Muayene Merkezi'nin (NCQPC) denetim raporuyla tutarlıdır)
18. Yanal stabilizasyon açısı: ≥45°
19. Yürüme süresi: ≥ 2,5 saat
20. Ömür: ≥10 saat
22. Video iletim mesafesi: 1500 m
28. Kontrol Terminali: Elde Taşınabilir Dijital Entegre Uzaktan Kumanda Terminali
4.2 Robot duman tahliye sistemi:
1. Egzoz Makinesi: Redel Egzoz Makinesi
2.★ Hava hacmi: 25.000 m³/saat
3.★ açı :-3~16°
4.★ Duman Tahliye Makinesi CITIC yüksekliği: 1210 mm
5. Çalışma basıncı: 1,0~1,2 MPa
6. Su bağlantı noktası: DN80 Japon hızlı fişi
7.★ Sürüş Modu: Su Sürüşü
8.★ Maksimum su akışı: 620 litre/dakika
4.3 Robot keşif sistemi:
2. Patlamaya dayanıklı kaldırma platformunun kaldırma yüksekliği: başlangıç ​​yüksekliği: 1326 mm, kaldırma yüksekliği: 2133 mm
CH4: Hacim %0-100
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: %0-30 O2
H2: 0-1000 ppm
Sıcaklık aralığı: -25°C ila 60°C
Nem aralığı: %90'a kadar bağıl nem, %0 bağıl nem
4.4 Robot video ve ses algılama:
3. Kamera pikseli: milyonlarca HD görüntü, 1080P çözünürlük, 60° geniş açı
4.★ Kamera Koruma Seviyesi: IP68
5. Ses alma teknik gereksinimleri: Saha sesinin uzaktan alınması, mahsur kalan kişilerin durumunun kolayca anlaşılabilmesi, 5 metre alma mesafesi, 20 Hz~20 kHz frekans aralığı, ≥40 dB hassasiyet.
4.5 Uzaktan kumanda terminali yapılandırma parametreleri
1. Boyutlar: 410*310*70 mm (Salıncak yüksekliği hariç)
2. Toplam ağırlık: 6,5 kg
3. Ekran: En az 10 inç yüksek parlaklıkta LCD ekran, 3 kanallı video sinyal değiştirme özelliği.
4. Kontrol sistemi platformu: Windows 7 işletim sistemi
5. Çalışma saatleri: 8 saat
10. Kontrol Keşif Sistemi Asansör Anahtarı: Evet, Otomatik Sıfırlama Noktası Anahtarı
11. Video Anahtarı: Evet, Otomatik Sıfırlama Noktası Anahtarı
12. Otomatik çekme fonksiyonunu kontrol et: Evet, otomatik sıfırlama noktası anahtarı
14. Yardımcı ekipmanlar: El tipi uzaktan kumanda terminali, omuz askısı, mobil tripod
4.6 İnternet işlevselliği:
1. GPS fonksiyonu: GPS konumu ve rota sorgulanabilir.
4.7 Diğer:
★ Acil durum taşıma planı (isteğe bağlı): robot özel taşıma römorku veya robot özel taşıma aracı
Ürün yapılandırması
1. Yangın dumanı algılama robotu ×1
2. El tipi uzaktan kumanda terminali ×1
3. Araç gövdesi şarj cihazı (54,6 V) × 1 set
4. Uzaktan kumandalı şarj cihazı (19,6 V) × 1 set